čištění kanalizace

Strojní číštění kanalizace a případné frézování odpadního potrubí.

Strojní čištění je řemeslně náročnější, než čištění tlakovou vodou. Je ovšem vhodnější a šetrnější ke starším kanalizačním vedením. Ta by při čištění nemusela vydržet nápor tlaku vody a celé čištění by pak napáchalo více škody než užitku.

Naši zaměstnanci jsou speciálně proškoleni a vybaveni technologií firmy Rothenberger, Ridgid a Rems. Se speciálními spirálami, prorážecími a frézovacími hlavicemi vyčistíme takřka vše a to bez kompromisu. Nejen že potrubí uvolníme, ale samozřejmostí je i následné pročištění co nejblíže původnímu rozměru potrubí. Větší průměry revidujeme na přání zákazníka kamerou a zjišťujeme důvod ucpávky. Podle následné analýzi je možné doporučit preventivní opatření nebo opravu.

Čištění kanalizace tlakovou vodou

Když nepomůže stroj, máme k dispozici hydročistič. Jedná se o účinný způsob čištění kanalizace vysokotlakou vodou. Dle specifických potřeb zvolí pracovník konkrétní druh čistící hlavice s tryskami podle hutnosti ucpávky kanalizace, směru posunu uvolněného materiálu a rozsahu čištění kanalizačního potrubí.

služby čištění kanalizace a odpadů

odpady a stoupačky

Uvolnění ucpaných odpadů a čištění domovních odpadních rozvodů. Uvolníme odtok jak v bytě tak v průmyslovém areálu nebo na dvoře či zahradě.

revize kanalizace

Kamerové prohlídky a mapování stavu potrubí do délky 70 metrů. Samozřejmostí je i video záznam pro následné použití například k vyřízení pojistné události apod.

non-stop pohotovost

Jsme Vám nepřetržitě k dispozici na telefonu +420 770 61 61 61. Voda nečeká do rána a včasný zásah ušetří nemalé prostředky na následných škodách.